Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 30.04.2010, 21:10
Boguski i z Małeckim najsłabsi. Kto małemu pozwala wykonywać stałe fragmenty gry!!!!!Jak pokazało ostatnie 10 minut meczu grać umieją tylko się im nie chce. W dwóch następnych meczach same chęci mogą nie wystarczyć w przeciwieństwie do dzisiejszego spotkania raczej już po mistrzostwie chyba że Lech i Legia to tacy sami frajerzy
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując