|
Boguski i z Małeckim najsłabsi. Kto małemu pozwala wykonywać stałe fragmenty gry!!!!!Jak pokazało ostatnie 10 minut meczu grać umieją tylko się im nie chce. W dwóch następnych meczach same chęci mogą nie wystarczyć w przeciwieństwie do dzisiejszego spotkania raczej już po mistrzostwie chyba że Lech i Legia to tacy sami frajerzy
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|