SpoXsteR napisał(a):

|
trzeba bylo pojechac na stadion i dopingowac, na pewno zrobilbys to lepiej
|
Typowe dla niektórych "kibiców" - zamiast rzeczowej dyskusji, mamy wycieczki osobiste.
Gra żenująca, doping fatalny, jedyny plus (jak wyżej ktoś wspominał) - brak kartek dla zagrożonych.