Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 30.04.2010, 21:09
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
trzeba bylo pojechac na stadion i dopingowac, na pewno zrobilbys to lepiej
Typowe dla niektórych "kibiców" - zamiast rzeczowej dyskusji, mamy wycieczki osobiste.

Gra żenująca, doping fatalny, jedyny plus (jak wyżej ktoś wspominał) - brak kartek dla zagrożonych.
Odpowiedz cytując