Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 30.04.2010, 21:05
Mecz tragiczny , ale nie najgorszy w tym sezonie . Podobnych było juz z 7-8 .

Mecz z Legią pokaże , czy naprawde zasługujemy na mistrzostwo Polski . Jeśli przegramy , to do nikogo nie możemy miec pretensji - tylko do siebie .

Co do samego meczu :

tragiczny mecz rozegrali zawodnicy środka pola wraz z napastnikami , szczególnie słabo zagrał Sobol

Kirm nie powinien się już pojawić na boisku w tym sezonie , niech już zacznie zwiedzać RPA
Małecki niech przestanie drzec ryja , bo to on psuje większość akcji swoimi boskimi dośrodkowaniami

nie ma żadnego wytłumaczenia na tak słabe spotkanie , zawodnicy już zaczeli świętować MP czy obchody 1 maja ?
Odpowiedz cytując