|
Mecz tragiczny , ale nie najgorszy w tym sezonie . Podobnych było juz z 7-8 .
Mecz z Legią pokaże , czy naprawde zasługujemy na mistrzostwo Polski . Jeśli przegramy , to do nikogo nie możemy miec pretensji - tylko do siebie .
Co do samego meczu :
tragiczny mecz rozegrali zawodnicy środka pola wraz z napastnikami , szczególnie słabo zagrał Sobol
Kirm nie powinien się już pojawić na boisku w tym sezonie , niech już zacznie zwiedzać RPA
Małecki niech przestanie drzec ryja , bo to on psuje większość akcji swoimi boskimi dośrodkowaniami
nie ma żadnego wytłumaczenia na tak słabe spotkanie , zawodnicy już zaczeli świętować MP czy obchody 1 maja ?
|