Wyświetl pojedynczy post
vivral
Junior Member
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 30.04.2010, 21:05
Kalectwo w 100% postaci, usilna gra skrzydłami, bezsensowne wrzutki, nieudane kontry, przerwane podania, brak dłuższej gry klepką, brak siły, Wisła się po prostu ośmieszyła i pokazała swoją niemoc,
Legia wygrywa z Koroną na wyjeździe a My nie możemy nawet u siebie, coś mi pachnie batami od Legii, które dostanie w mieście w którym mieszkam (fatum meczów z Legią), oby Legia jutro nie wygrała z Ruchem.
Odpowiedz cytując