Faveks napisał(a):

|
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski
|
Chciałbym tu zaznaczyć, że tak żałosnych płaczków, pseudokibiców jacy się pojawiają w naszych tematach meczowych to nie ma chyba nigdzie. Żałuje, że nie mogłem być na meczu, przez co zmuszony jestem na trzeźwo czytać takie komentarze.
Przegraliśmy mecz, po słabej grze. Bywa. Wciąż mamy
minimum punkt przewagi i sprawa mistrzostwa jest otwarta. To jest realna ocena sytuacji.
To, co wy tutaj tworzycie to jest żałość i żenada. Rzygać mi się chce, kiedy czytam takie komentarze jak ten zacytowany. Zgadza się w nim tylko data i godzina - reszta to już jakieś emo-wynurzenia. Coś mi mówi, że niektórzy bardzo źle trafili...