Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 30.04.2010, 21:04
Faveks napisał(a):Wyświetl post
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski
Chciałbym tu zaznaczyć, że tak żałosnych płaczków, pseudokibiców jacy się pojawiają w naszych tematach meczowych to nie ma chyba nigdzie. Żałuje, że nie mogłem być na meczu, przez co zmuszony jestem na trzeźwo czytać takie komentarze.

Przegraliśmy mecz, po słabej grze. Bywa. Wciąż mamy minimum punkt przewagi i sprawa mistrzostwa jest otwarta. To jest realna ocena sytuacji.

To, co wy tutaj tworzycie to jest żałość i żenada. Rzygać mi się chce, kiedy czytam takie komentarze jak ten zacytowany. Zgadza się w nim tylko data i godzina - reszta to już jakieś emo-wynurzenia. Coś mi mówi, że niektórzy bardzo źle trafili...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.04.2010 o godz. 21:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując