Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 30.04.2010, 21:04
Faveks napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że wykorzystaliśmy margines błędu. Trzeba liczyć na to, że nasi Bracia ze Śląska nam pomogą i nie dadzą Lechowi wygrać.....
Ja bym tam nei liczył na nikogo. Żeby byc MP trzeba liczyc na siebie i własne umiejetności. Juz się nie mogę doczekac meczu z Legią. Jezeli nie wygramy - powinniśmy wszyscy, solidarnie pogratulowac Lechowi MP. No bo jak mozna byc MP przegrywając conajmniej 6 meczów i to z takimi klubami jak Korona czy Arka. Naprawdę dobrze się stało...wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując