Faveks napisał(a):

|
Prawda jest taka, że wykorzystaliśmy margines błędu. Trzeba liczyć na to, że nasi Bracia ze Śląska nam pomogą i nie dadzą Lechowi wygrać.....
|
Ja bym tam nei liczył na nikogo. Żeby byc MP trzeba liczyc na siebie i własne umiejetności. Juz się nie mogę doczekac meczu z Legią. Jezeli nie wygramy - powinniśmy wszyscy, solidarnie pogratulowac Lechowi MP. No bo jak mozna byc MP przegrywając conajmniej 6 meczów i to z takimi klubami jak Korona czy Arka. Naprawdę dobrze się stało...wspomnicie moje słowa
