Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 30.04.2010, 21:04
w tej chwili to Lech ma większe szanse na mistrzostwo
Wisła nie może nawet zremisować
trzy wygrane? w tym z Legią w Wawie i derby, możliwe ale cholernie ciężkie do wykonania
a Lech w takim wypadku może nawet zremisować jeden z czterech meczy,
gra z Ruchem... ale tenże gra non stop, ma mecze w PP, tydzień przed gra z Legią a następnie Pogonią w Szczecinie... a potem dopiero Lech...


...teraz pozostała już tylko wiara :(

i ja wierzę


PS. nie mam pretensji o całość sezonu do piłkarzy (to nie ich wina że są słabi(o umiejętnościach mówię) ale do osób które zarządzały czy decydowały w klubie, ich długofalowej polityki... gdyby mieć dwóch dobrych piłkarzy lub choćby kadrę bez dziur... to już byśmy świętowali
Odpowiedz cytując