Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 30.04.2010, 21:02
barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Fajnie że Kasperczak zrobił tylko dwie zmiany. Boguski grał super nie trzeba było go przecież zdejmować.
Fajnie, że zrobił dwie. Paweł Brożek przecież grał.
Odpowiedz cytując