Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 30.04.2010, 21:02
Heero napisał(a):Wyświetl post
Nie mogłem być dziś na meczu z powodu pracy, więc słuchałem transmisji w radio i powiem wprost - doping fatalny. Zamiast jechać cały czas z Jazda, Jazda, Jazda lub Walczyć, Wisła Walczyć mieliśmy fantastyczny pokaz mruczanek - tak to można śpiewać jak się prowadzi z 3:0, ale dziś drużyna potrzebowała wsparcia i go nie otrzymała...
trzeba bylo pojechac na stadion i dopingowac, na pewno zrobilbys to lepiej
Odpowiedz cytując