Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
180
30.04.2010, 21:00
Małecki? Co on robi? Czy on potrafi się tylko "kiwać", choć i tak nie umie... Gramy cały sezon na wyjeździe, ale to już któraś porażka 0-1.. ŻE-NA-DA, nie z powodu wyniku, a gry.
Ostatnio edytowane przez Kosa93 : 30.04.2010 o godz. 21:02.
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93