Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 30.04.2010, 21:00
Kim my ****A GRAMY ?

Wszyscy powinni iść na korepetycje do Issy Ba.
Żaden nie potrafi przyjąć dobrze piłki , rozegrać spokojnie, wrzucić w pole karne, oddać celny strzał, przedryblować .
Jak dla mnie połowa kładu po sezonie do wywalenia !
Odpowiedz cytując