Wyświetl pojedynczy post
Faveks
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 30.04.2010, 21:00
Prawda jest taka, że wykorzystaliśmy margines błędu. Trzeba liczyć na to, że nasi Bracia ze Śląska nam pomogą i nie dadzą Lechowi wygrać. Legia- Ruch to musi być remis, inaczej będzie naprawdę ciasno w czubie. Po meczach z Legią i Cracovia, a potem z Bełchatowem i Arką byłem pewny, że Wisła już swoje w tym sezonie przegrała, ale jak widać to jeszcze nie wszystko. Jeśli ktoś szuka pozytywnych aspektów tego meczu to Marcelo i Diaz nie dostali kartki, więc zagrają z Legią.
Odpowiedz cytując