Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 30.04.2010, 21:00
Nie mogłem być dziś na meczu z powodu pracy, więc słuchałem transmisji w radio i powiem wprost - doping fatalny. Zamiast jechać cały czas z Jazda, Jazda, Jazda lub Walczyć, Wisła Walczyć mieliśmy fantastyczny pokaz mruczanek - tak to można śpiewać jak się prowadzi z 3:0, ale dziś drużyna potrzebowała wsparcia i go nie otrzymała...
Odpowiedz cytując