Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 30.04.2010, 20:58
Plastman napisał(a):Wyświetl post
Wygląda mi na to, że w tym sezonie, w dużej mierze dzięki postawie naszych piłkary, nikt nie zdobędzie Mistrza Polski. Będzie za tylko Majster Polski
Zamilcz proszę.
Odpowiedz cytując