WislaOnly napisał(a):

|
No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...
|
Taka postawa mi się podoba, mecz z Legią pokaże, czy na tego mistrza naprawdę zasługujemy
chociaż po 6 porażkach w sezonie... to i moralność nakazuje tego mistrza nie przyjąć
