|
FRAJERZY
Skoro chce wam sie grać tylko ostatnie 10 min to pokazuje wam serdecznego wała.
Dziękuje za całkowite zjebanie mi humoru na wieczór.
Jak z Legią nie wygracie do domu Z BUTA wracacie!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.04.2010 o godz. 21:00.
|