Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 30.04.2010, 20:57
FRAJERZY

Skoro chce wam sie grać tylko ostatnie 10 min to pokazuje wam serdecznego wała.

Dziękuje za całkowite zjebanie mi humoru na wieczór.


Jak z Legią nie wygracie do domu Z BUTA wracacie!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.04.2010 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując