Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
165
30.04.2010, 20:55
Podsumowując ,w sumie to dobrze się stało że w dupe dostali. Teraz mecz z Legią będzie meczem o wszystko, szansą na wymazanie tych 6 kompromitacji z tego sezonu + s****ienia się w Pucharach. Teraz naprawde zobaczymy na co stac tych panów....
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor