Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 30.04.2010, 20:55
Podsumowując ,w sumie to dobrze się stało że w dupe dostali. Teraz mecz z Legią będzie meczem o wszystko, szansą na wymazanie tych 6 kompromitacji z tego sezonu + s****ienia się w Pucharach. Teraz naprawde zobaczymy na co stac tych panów....
Odpowiedz cytując