morgenes napisał(a):

|
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz
|
Czyli teraz probuje sie zrehabilitowac? Kazda sporna sytuacje gwizdze w druga strone.