Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 30.04.2010, 20:54
morgenes napisał(a):Wyświetl post
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz
Czyli teraz probuje sie zrehabilitowac? Kazda sporna sytuacje gwizdze w druga strone.
Odpowiedz cytując