As napisał(a):

jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.
Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.
|
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz