Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 30.04.2010, 20:50
As napisał(a):Wyświetl post
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.

Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz
Odpowiedz cytując