Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
Od: 03.2010
Offline
#
151
30.04.2010, 20:48
ja pier*ole!! Jak będziemy marnować takie akcje to marnie widzie nasze mistrzostwo.. Issa Ba momentami szaleje
damian4892
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian4892
Znajdź inne posty napisane przez damian4892