Wyświetl pojedynczy post
AzorTSW
Junior Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: AZ_/\_RY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 30.04.2010, 20:44
Nie wiem czemu ale Wisła trochę zacofała się w rozwoju jeśli chodzi o technike. WIARA NIE ZACHWIANA jeszcze 10 minut!
Odpowiedz cytując