Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
AzorTSW
Junior Member
Od: 01.2010
Skąd: AZ_/\_RY
Offline
#
146
30.04.2010, 20:44
Nie wiem czemu ale Wisła trochę zacofała się w rozwoju jeśli chodzi o technike. WIARA NIE ZACHWIANA jeszcze 10 minut!
AzorTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AzorTSW
Znajdź inne posty napisane przez AzorTSW