|
Jak patrze na ich grę to tylko jedno mi się nasuwa - symboliczne 10 sekund ciszy, więcej im się nie należy...
EDIT: Prawie 0-2. Patrząc obiektywnie nasi powinni dostać w******* 0-3..
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|