legol napisał(a):

Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...
Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...
|
Czy Boguski rozegrał 30 meczów? Czy Boguski nie strzelił żadnego gola od kiedy wrócił? Czy chodzi po boisku?
Odpowiedź sobie na te pytania a potem stwierdź czy Twoja opinia jest sensowna.