Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 30.04.2010, 20:40
legol napisał(a):Wyświetl post
Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...

Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...

Czy Boguski rozegrał 30 meczów? Czy Boguski nie strzelił żadnego gola od kiedy wrócił? Czy chodzi po boisku?

Odpowiedź sobie na te pytania a potem stwierdź czy Twoja opinia jest sensowna.
Odpowiedz cytując