Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 30.04.2010, 20:37
mercury napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.
Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...

Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...
Odpowiedz cytując