mercury napisał(a):

|
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.
|
Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...
Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...