Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 30.04.2010, 20:36
Ale będzie dym jak nie wygramy!!!!!!
Tak serio to są to jaja, to wszystko obrazuje siłę naszego zespołu.... no jest źle!!! jest źle!!!! Ale o czym my tu mówimy, jak Gwiazdki jadą na wakacje, zamiast trenować! To jak się nie ma techniki, nie ma wytrzymałości, pieniędzy to co się ma?
O co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt?
edit: zajebis*e podanie!!!!!
Odpowiedz cytując