Ale będzie dym jak nie wygramy!!!!!!
Tak serio to są to jaja, to wszystko obrazuje siłę naszego zespołu.... no jest źle!!! jest źle!!!! Ale o czym my tu mówimy, jak Gwiazdki jadą na wakacje, zamiast trenować! To jak się nie ma techniki, nie ma wytrzymałości, pieniędzy to co się ma

?
O co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt

?
edit: zajebis*e podanie!!!!!