Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 30.04.2010, 20:31
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.

Co do meczu faktycznie nie jest najlepiej. Większość grajków jest cieniem samego siebie. Jeszcze 20 minut, miejmy nadzieję, że te 2 bramki uciułają..
Odpowiedz cytując