|
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.
Co do meczu faktycznie nie jest najlepiej. Większość grajków jest cieniem samego siebie. Jeszcze 20 minut, miejmy nadzieję, że te 2 bramki uciułają..
|