|
W****ia mnie już to leżenie na murawie Issy,
W****ia mnie to, że Łobo - skrzydłowy najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce umie tylko jeden zwód.
W****ia mnie to, że nie mamy bramkostrzelnych napastników.
W****ia mnie to, że rezerwowym bramkarzem jest Juszczyk, który jest jak selekcjoner w chujowych klubach - puszcza największe szmaty i nie mają pojęcia o staniu na bramce.
Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale PAWEŁEK wróć ;(
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|