|
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.
Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.
|