Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 30.04.2010, 20:23
Matko i córko, po przerwie dalej dramat. Niech oni zrozumieją, że Kielczanie sobie samobójczych bramek nie strzelą, tylko po to, żeby Wisła wygrała ! :/
Żadnych jasnych punktów w naszej drużynce... Wisła grac k**** mać!
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując