Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 30.04.2010, 20:19
klasyczny mecz na 0:1 jakich mielismy juz 5 w tym sezonie....

hahaha jak patrze jak klada sie boguski ba malecki i lobo to normalnie smiac sie chce

po tym strzale jestem juz pewien ze bedzie 0;1
Ostatnio edytowane przez legol : 30.04.2010 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując