|
klasyczny mecz na 0:1 jakich mielismy juz 5 w tym sezonie....
hahaha jak patrze jak klada sie boguski ba malecki i lobo to normalnie smiac sie chce
po tym strzale jestem juz pewien ze bedzie 0;1
Ostatnio edytowane przez legol : 30.04.2010 o godz. 20:26.
|