Griszka30KR napisał(a):

|
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.
|
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia