Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 30.04.2010, 20:13
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia
Odpowiedz cytując