Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
119
30.04.2010, 20:07
Nie wiem, co by się musiało zdażyć w szatni, żebym był dobrej myśli na drugą połowę...Jakby tam Adam Musiał wpadł na chwilę i swoim sposobem powiedział piłkarzom co myśli o takiej postawie to by chyba naszym dobrze zrobiło.
Plastman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Plastman
Znajdź inne posty napisane przez Plastman