Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 30.04.2010, 20:01
Wujor napisał(a):Wyświetl post
A ja wam mówie, dziś stracimy mistrza :(
Ty też się pier*****j o tą sosnę.....

Juszczyk powinien z Pawełkiem zagrac w beki....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 30.04.2010 o godz. 20:04.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując