igortsw napisał(a):

Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.
Kiepsko to dzisiaj widzę...
|
sredniak? to za wiele. Jaga, Lechia, Ruch tysiac razy lepiej graja. A my jak Arka albo Piast, moze Polonia B.
