Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 30.04.2010, 20:01
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.

Kiepsko to dzisiaj widzę...
sredniak? to za wiele. Jaga, Lechia, Ruch tysiac razy lepiej graja. A my jak Arka albo Piast, moze Polonia B.

Odpowiedz cytując