Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 30.04.2010, 19:58
Najgorsze, że wszyscy stoją z łapami w kieszeni
czy przeciwnik musi sie nazywac Lech albo Legia żeby należycie go traktować
i grac na pełnym zaangażowaniu
Wszystkie akcje nasza lewą idą Pi. Brożek nie istnieje w defensywie
Odpowiedz cytując