|
Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.
Kiepsko to dzisiaj widzę...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|