Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 30.04.2010, 19:54
Qrcze no masakra. Przede wszystkim fizycznie słabo. Sobol zlany cały potem, inni też bez dynamiki. Ehh.

Jak dla mnie na boisko Ba i Jirsak, nie ma czego bronić. Za Sobola - słabo wygląda i ma już żółć, i za Alvareza.

Dobry jest ten Kiełb z Korony.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując