Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 30.04.2010, 19:52
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
No idzicie kur** i zagrajcie lepiej.
A no wiesz, taka sytuacja, że o to nie trudno a i kibice by przynajmniej zap*** z sercem!

SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
jak sedziemu

pilka po strzale Nikoli calym obwodem nie przekroczyla linii bramkowej..

coz, trzeba liczyc na remis.. widac ze mecz calkowicie im nie wyszedl, zoltko, szybko stracona bramka, duzo nerwow i gonienie wyniku
A no tak sędziemu, że karny powinien być- ewidentny ruch ręką Piotrka Brożka, niestety...
Natomiast fakt- Nikola gola nie strzelił.

Cała nadzieja w przerwie i ewentualnych zmianach. Ja chce zobaczyć jakikolwiek pressing z naszej strony!
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując