Syn Kangura z 1984 napisał(a):

|
No idzicie kur** i zagrajcie lepiej.
|
A no wiesz, taka sytuacja, że o to nie trudno a i kibice by przynajmniej zap*** z sercem!
SpoXsteR napisał(a):

jak sedziemu
pilka po strzale Nikoli calym obwodem nie przekroczyla linii bramkowej..
coz, trzeba liczyc na remis.. widac ze mecz calkowicie im nie wyszedl, zoltko, szybko stracona bramka, duzo nerwow i gonienie wyniku
|
A no tak sędziemu, że karny powinien być- ewidentny ruch ręką Piotrka Brożka, niestety...
Natomiast fakt- Nikola gola nie strzelił.
Cała nadzieja w przerwie i ewentualnych zmianach. Ja chce zobaczyć jakikolwiek pressing z naszej strony!