Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 30.04.2010, 19:44
legol napisał(a):Wyświetl post
Co mecz to zaskoczenie... myslałem ze szczyt zenady osiagneli nasi pilkarze w 1 polowie meczu z piastem a tu taka niespodzianka... gorzej juz sie nie da grac i tylko sedziemu zawdzieczamy fakt ze gramy jeszcze w 11 i nie przegrywamy 0:2 albo 0:3... Heh Oni nie umieja pilki przyjmowac ...
jak sedziemu

pilka po strzale Nikoli calym obwodem nie przekroczyla linii bramkowej..

coz, trzeba liczyc na remis.. widac ze mecz calkowicie im nie wyszedl, zoltko, szybko stracona bramka, duzo nerwow i gonienie wyniku
Odpowiedz cytując