|
Co mecz to zaskoczenie... myslałem ze szczyt zenady osiagneli nasi pilkarze w 1 polowie meczu z piastem a tu taka niespodzianka... gorzej juz sie nie da grac i tylko sedziemu zawdzieczamy fakt ze gramy jeszcze w 11 i nie przegrywamy 0:2 albo 0:3... Heh Oni nie umieja pilki przyjmowac ...
|