Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 30.04.2010, 19:42
Co mecz to zaskoczenie... myslałem ze szczyt zenady osiagneli nasi pilkarze w 1 polowie meczu z piastem a tu taka niespodzianka... gorzej juz sie nie da grac i tylko sedziemu zawdzieczamy fakt ze gramy jeszcze w 11 i nie przegrywamy 0:2 albo 0:3... Heh Oni nie umieja pilki przyjmowac ...
Odpowiedz cytując