Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 30.04.2010, 19:37
Co to ma być?! Po ostatnich meczach można się było wiele więcej spodziewać w tym spotkaniu po Wiśle... Cała drużyna jakas słaba :/ No Juszczyk sie wyróżnia- na tle slabych partnerów jest koszmarny.
Niech już będzie przerwa i niech im Henio coś powie bo mnie szlag trafi
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując