|
Co to ma być?! Po ostatnich meczach można się było wiele więcej spodziewać w tym spotkaniu po Wiśle... Cała drużyna jakas słaba :/ No Juszczyk sie wyróżnia- na tle slabych partnerów jest koszmarny.
Niech już będzie przerwa i niech im Henio coś powie bo mnie szlag trafi
|