Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 30.04.2010, 19:34
Ale Korona cisnie...powinno juz byc 0 : 3...

Co Juszczyk wyprawia, to ja tego nie wiem...podaje wprost do przeciwnika ...

Narazie nie istniejemy na boisku.
Odpowiedz cytując