Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Biała_Gwiazda
Member
Od: 10.2006
Skąd: ty jesteś ??
Offline
#
77
30.04.2010, 19:31
Ja sie pytam co sie stalo z ta waleczna Wiselka
Strasznie to wszystko wyglada naprawde strasznie...
Biała_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Biała_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Biała_Gwiazda