|
Dobra, w meczu z Piastem też taka gra była. Nie zrozumiecie że oni NIE SĄ PRZYGOTOWANI FIZYCZNIE I KONDYCYJNIE na rozgrywanie meczy co TRZY DNI?
Ja jednak liczę, że zrobią replay'a meczu z Piastem. Powodzenia chłopaki.\
JJJBG!
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|