Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.04.2010, 19:17
Cytujac Janusza Wojcika: " Kur.., gramy bez bramkarza!"...

Narazie zenujaca postawa Juszczyka.

Mamy szczescie, ze nie bylo czerwonej kartki dla Piotra Brozka.
Odpowiedz cytując