Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 30.04.2010, 19:15
no to gramy o remis
ostatnio gonienie wyniku nie jest nasza mocna strona..
teraz Pawelek Wam sie zachcial ? a niedawno kazaliscie mu patataj..
wstyd przegrac bo przeciez Edi nie gra
Odpowiedz cytując