Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9407
Stary 30.04.2010, 17:29
Dizsiaj znowu był pogram o stadionie w TV Kraków i była mowa o murawie. Kopanie ok 1m w dół mają zacząć za ok. miesiąc i całość prac ma trwać drugi miesiąc więc wszystko powinno być gotowe gdzieś pod koniec lipca. Reszta programu była o historycznych występach w pucharach
Odpowiedz cytując