|
Dizsiaj znowu był pogram o stadionie w TV Kraków i była mowa o murawie. Kopanie ok 1m w dół mają zacząć za ok. miesiąc i całość prac ma trwać drugi miesiąc więc wszystko powinno być gotowe gdzieś pod koniec lipca. Reszta programu była o historycznych występach w pucharach
|