Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9405
Stary 30.04.2010, 16:25
Ok. Załóżmy że 2 kasy to za mało. Niech ich będzie 20. Czy to za mało czy za dużo ? Nie wiem. Nie robiłem badań. Jednak jakieś założenia zapewne były robione przy projektowaniu stadionu (chociaż znając jak powstawał stadion może okazać się że ktoś czegoś nie przewidział). Bo może jest tak że te 2 kasy wystarczą w zupełności ? Dodatkowe kasy to dodatkowe koszty związane z budową stadionu, zmarnowana powierzchnia itp. Przecież w dobie informatyzacji jednak doczekamy się takiego okresu że nie trzeba będzie iść do okienka gdzie siedzi pani Czesia żeby kupić bilet. Są różne systemy np. indywidualne kody (tak jak w stacjach benzynowych) kótre otrzymuje się po wysłaniu sms.

Rozgraniczam tu kasy i kołowrotki. Z kas nie będą korzystały osoby które posiadają karnety, bilety.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 30.04.2010 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując