Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.04.2010, 16:16
pamietajmy ze suma farta i pecha zawsze wychodzi na nul.my w Gliwicach limit farta wykorzystaliśmy...!!!TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!
Odpowiedz cytując