Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6555
Stary 30.04.2010, 16:11
Wez ty sie zajmij czyms pozytecznym a nie sledz co robie bo nie powinno cie to w ogole interesowac.
Ostrzegam ze biore sie po weekendzie ostro za ten temat i wszystkie teksty o "czytaniu ze zrozumieniem" i inne podobne genialne "argumenty" podciagam pod obelgi.
Starczy tego ****a, to jest forum kibicow Wisly a nie piaskownica polityczna do wzajemnych wyzwisk.
WISŁA PANY !!