|
Wez ty sie zajmij czyms pozytecznym a nie sledz co robie bo nie powinno cie to w ogole interesowac.
Ostrzegam ze biore sie po weekendzie ostro za ten temat i wszystkie teksty o "czytaniu ze zrozumieniem" i inne podobne genialne "argumenty" podciagam pod obelgi.
Starczy tego ****a, to jest forum kibicow Wisly a nie piaskownica polityczna do wzajemnych wyzwisk.
|